Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Applebaum chce cenzury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pogrobowcy ACTA chcą skończyć z anonimowością internetu, ponieważ upierdliwy ciemny lud ma nie takie opinie jak należy. Tak się składa, że pogrobowcy ACTA to londyńska grupa wzajemnej adoracji, która stoi za naszym mężem stanu, Radkiem Sikorskim.

"Demokracja demokracją, ale przecież ktoś musi tym rządzić"  mawiał partyjny buc w "Kontrakcie" Zanussiego. To samo jest jest z wolnością słowa w internecie, ktoś musi tym rządzić i decydować jakie słowa są poprawne i przyzwoite a jakie słowa są niepoprawne i nieprzyzwoite.

Na marginesie konfliktu na Ukrainie odpowiednie instrukcje dostarcza nam w dzisiejszej "Wyborczej" niezrównana Anne Applebaum (zdjęcie poniżej), małżonka naszego dżina z Chobielina. Ukaz jest prosty: to co pisze na temat Ukrainy agresywna grupa ludzi pokroju Applebaum jest koszerne, ale to co piszą jej przeciwnicy jest niekoszerne. Kropka i tyle:

 

wyborcza.pl/magazyn/1,142463,17083542,Uwaga__trolle.html

 

Pani Applebaum udziela nam lekcji poprawności politycznej już nie pierwszy raz:


monsieurb.neon24.pl/post/114508,agresywna-applebaum

 

Wobec plagi niesfornych internautów Applebaum grozi już teraz, że (cytat)  "może się okazać konieczne skończenie z anonimowością w internecie".

 

Aby zwyciężyła myśl poprawna, Applebaum sugeruje ochoczo rożne możliwe wersje orwellowskiej "Policji Myśli", która kontrolowałaby internet, na przykład w postaci (cytat):"organizacji społecznych lub dobroczynnych, które będą umiały rozpoznawać rozmyślnie kłamliwe wiadomości i zwracać na nie uwagę".

 

Oczywiście Applebaum nie ma na myśli kłamliwych informacji "Wyborczej" czy też resortowej TVN. Nie, jej chodzi o ludzi którzy nie zgadzają się z jej wizją świata czyli o "internetowych trollów". Applebaum powołuje się na raport jej dwóch londyńskich kolegów, panów Michaela Weissa i Petera Pomerantzeva. którzy są dla nas znanymi postaciami. To przecież pan Weiss robił zimą tego roku łaskę Radkowi, produkując słynny artykuł "Czy Radek Sikorski uratuje Europe?":

 

monsieurb.neon24.pl/post/114815,agentura-otacza-radka
 

W tym układzie samych swoich nie mogło zabraknąć innego dobrego znajomego Radka, londyńskiego dziennikarza Edwarda Lucasa (zdjęcie poniżej), beneficjenta medalu Radka "Bene Merito" w 2009 roku. Żona pana Lukasa pracuje razem z Anne Applebaum w tajemniczej londyńskiej fundacji "Legatum Institute" (pachnącej "Trzema Dniami Kondora") a sam pan Lucas od lat lansuje Radka na wszystkie możliwe pozycje: od szefa NATO po Prezydenta RP. Oczywiście bezinteresownie:

 

monsieurb.neon24.pl/post/114868,edward-nozycoreki 

 

Kilka dni temu Lucas zawtórował swojej przyjaciółce Applebaum, porównując tych którzy nie zgadzają się z obowiazkową jednomyślą w internecie do "pedofilów" i "członków Ku-Kux-Klanu" (wideo poniżej):

 

arvamus.postimees.ee/3003573/edward-lucas-eesti-on-venemaa-inforunnaku-all
 

Upominamy więc myślących obywateli, że muszą myśleć poprawnie, bo inaczej wcześniej czy później dosięgnie ich żelazna ręka orwellowskiej "Policji Myśli"...


KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30