Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wanna/Brzoza/Opona

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Któż mógł zapomnieć ten szyderczy rechot Salonu III RP, kiedy śp. minister Zbigniew Wassermann zawiadomił w 2003 roku prokuraturę, że wadliwa instalacja jacuzzi w jego domu naraża jego i rodzinę na bezpośrednie zagrożenie utraty życia ?

Te nasze "25 lat wolności" i "skok cywilizacyjny" doprowadziły nasze państwo do poziomu Afryki. W ciągu ostatnich kilku dekad tylko dwóch urzędujących prezydentów zginęło w katastrofach lotniczych, jeden w Rwandzie, drugi w Polsce. Samolot prezydenta Rwandy zestrzeliła przy lądowaniu rakieta, samolot prezydenta Polski zestrzeliła przy lądowaniu brzoza.

 

Żadna z dużych demokracji na świecie nie drapie się po głowie od lat, kto zastrzelił szefa jej policji, poza Polską. A produkowane od lat limuzyny BMW 760li High Security nigdzie nie miały problemów technicznych, poza Polską.

 

Aktualny rechot KODziarzy z tajemniczego wypadku prezydenckiej limuzyny przypomina nam rechot Salonu III RP który towarzyszył procesowi który śp. minister Wassermann wytoczył ludziom, którzy zamontowali mu w domu wadliwą elektryczną instalację w wannie:

 

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wanna-wassermanna-kosztowala-juz-30-tys,43022.html

 

Minister Wassermann wanny uniknął, ale zginął w katastrofie smoleńskiej.

 

Nie ma przypadków, są tylko znaki, wczorajsze wydarzenia na autostradzie A4 wywołały od razu reakcje ludzi samodzielnie myślących:

 

wpolityce.pl/polityka/284058-w-kraju-pechowych-prezydentow-prezydentowi-dzieki-niesamowitemu-szczesciu-udalo-sie-kupic-sobie-troche-czasu

 

Radykalna zmiana procedur bezpieczeństwa wokół prezydenta Dudy jest jedyną drogą do uniknięcia scenariusza "Duda na Wawel", już śpiewanego na manifestacjach KOD-u.

 

Nie mamy za bardzo komu ufać, więc po dogłębnym oczyszczeniu ludzi pracujących wokół prezydenta (od kucharek po mechaników), być może jedynym praktycznym wyjściem byłoby czasowe wypożyczenie nowych ludzi od premiera Orbana (od kucharek po mechaników), dopóki nie zostaną wyszkolone nowe zaufane kadry w Polsce. Skoro nasza straż graniczna już pomaga pilnować granicy Węgier.

 

Tak się składa, że Komorowski zostawił nam wciąż obowiązującą ustawę o działalności zagranicznych służb na terenie Polski. Watykan ma gwardię szwajcarską, nam przydałaby się teraz gwardia węgierska. Jak najszybciej.

 

 

Jak się mówi "clear and present danger" po polsku ?

 

KOMENTARZE

 • chyba pan przesadza
  byłem kiedyś świadkiem przejazdu rządowej kolumny i powiem tak - bydło na kółkach. zablokowali całą drogę nieomal spychając do rowu samochody jadące z naprzeciwka. przy ograniczeniu 50 km/h, grzali grubo ponad setką. przy tak kozackiej jeździe o wypadek nietrudno a opony mają to do siebie że od czasu do czasu strzelają zwłaszcza przy dużych prędkościach. kto dużo jeździ może to potwierdzić. naturalnie nie można wykluczyć że ktoś grzebał przy oponie ale na cholerę likwidować dudę skoro w niczym się nie udziela i nie stanowi zagrożenia dla władców świata? chyba że pisowi jest potrzebna kolejna legenda i kolejny martwy prezydent, w końcu maciarewicz ma wprawę w likwidowaniu ludzi...
 • Jakiś czas temu
  Jadąc do klasztoru w wigrach,prowadzący kawalkadę BMW i skurw..n za kierownicą chciał mnie i moja rodzinę na drodze staranować.Zacząłem trąbić i włączyłem długie.Zadzwoniłem na policję ,to BOR wiózł Lepera.

  Tak niewątpliwie , to był planowany przez sowiety zamach na syjonistę.Prędkość 2 x krotnie przekroczona.
 • Niech PiS wyjaśni zgon realnych opozycjonistów do układu Okrągłego Żłobu
  jak n.p. rzecznika szefa "S" w Ursusie Z.Wrzodaka śp. A.Krzepkowskiego w 1996 r.

  Wyeliminowanie na 8. m-cy (!!!) posła Z.Wrzodaka [zdecydowana opozycja do różowych hien z POPiS,SLD,PSL itd.] z Sejmu w 2006 r. poprzez śmiertelnie grożną bakterię (prawdopodobieństwo celowego zamachu bakteriologicznego na posła RP).

  To są sprawy do wyjaśnienia...
 • Formuła 1.
  W bolidach Formuły 1 stosowane są najwyższej jakości opony i najbardziej bezpieczne, ze względu na bezpieczeństwo kierowców oraz prędkość dochodzącą w zależności od toru nawet do 350 km/h. I nawet takie opony (świeże) ulegają uszkodzeniu w sytuacji najechania na jakis śmieć na torze, otarcie o bandę, czy w wyniku styku bolidów.
  Czym szybsza jazda, tym bardziej opona się rozgrzewa, zwiększa się przyczepność lecz jednocześnie guma staje się miększa.
  Mniemam, że kolumna wioząca pana prezydenta na narty, jechała z prędkością przewidzianą prawem maksymalnie 140 km/h?
  Chyba, że jechała z włączonymi kogutami i syrenami ile silnik da jako kolumna uprzywilejowana, ale na narty?
 • @Seth 16:31:56
  Wiadomo już ponad wszelką wątpliwość że to był wirus Zika. A za taką wersją przemawia fakt że głównym żywicielem wirusa Zika jest człowiek rozumny.
  patrz:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_Zika
 • @Zbójnicki pies 17:40:05
  ...prezydent Duda itd.,to będzie człowiek wyjątkowo nierozumny,jak typowy POPiS-owiec,jak tego nie sprawdzi.
 • @Seth 17:59:42
  Jutro powola komisje, tak mysle.
  Inaczej Zika 8-))))
 • SAME ZBIEGI OKOLICZNOŚCI .
  "Ślepy snajper" .
  Smoleńsk.
  Marek Karp .
  http://parezja.pl/marek-karp-smierc-od-10-lat-spowita-mgla-tajemnicy/
  Walerian Pańko
  http://www.uwazamrze.pl/artykul/1054389/afera-zalozycielska-iii-rp
  i różni inni
  a trzeba zaznaczyć że oczywiście
  są tam nie wszyscy .
  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-tajemniczych-zgonow
  A sięgając głębiej do historii
  Gen. Sikorski
  czy Gen. Patton
  http://phw.org.pl/zagadkowa-smierc-generala-pattona/
  Wspólny mianownik ?
  W tle zawsze interesy Rosji .
 • @czerwony baron 15:41:28
  Eliminacja prezydenta Dudy pozwoliłaby na nowo rozgrywać wybory prezydenckie, w których KOD-ziarze liczyliby na zwycięstwo układu III RP a więc na "ocalenie" przez "ich" prezydenta Trybunału Konstytucyjnego, który miałby wtedy wolną rękę w blokowaniu działań rządu premier Szydło, tak jak to było pierwotnie zakładane.
 • @Nibiru 17:31:49
  Eliminacja prezydenta Dudy pozwoliłaby na nowo rozgrywać wybory prezydenckie, w których KOD-ziarze liczyliby na zwycięstwo układu a więc na „ocalenie” przez „ich” prezydenta Trybunału Konstytucyjnego, który miałby wtedy wolną rękę w blokowaniu działań rządu premier Szydło, tak jak to było pierwotnie zakładane.
 • @Stanislas Balcerac 20:04:58
  Tylko tyle w temacie i aż tyle! Pozdr.
 • Każdy by hamował...
  http://www.cavinessreport.com/encount/ED6_4.jpg


  pozdr:)
 • HIENY
  //Aktualny rechot KODziarzy z tajemniczego wypadku prezydenckiej limuzyny przypomina nam rechot Salonu III RP //

  i nie tylko KOD-ziarzy
  w życiu nie przyszłoby mi życzyć śmierci komukolwiekA dla nich kpiny z śmierci dziesiątków ludzi itp.- to wręcz naturalne, odruchowe."od serca"
  HIENY
 • @prof.doc.hab.inka1 19:45:11
  Wielu tu medrców więc może ktoś opisze film z netu. Filmowana z 4 pasa scena przedstawia jak z tyłu samochodu wystrzeliwuje wielka chmura różnej wielkości odłamków która wznosi się pod kątem 40% z dużą energią kinetyczną.Wiele odłamków ma średnicę prawie 10cm. Chmura ta uderza w ciężarówkę powyżej kabiny i ma jeszcze dość energii by po odbiciu od ściany naczepy zbombardować jadące po lewej stronie ciężarówki auto.Auto to zwalnia i stara się schować.Za psem rozdzielającym widać jak samochód Prezydenta zaczyna wykonywać obrót i jak mijają go wozy eskorty.Na zdjęciach samochodu w rowie i potem na lawecie widać, że tylne opony są na miejscu tylko ubłocone.Z tyłu po prawej stronie widac wygięte na zewnątrz podmuchem blachy karoserii Chmura przypominała zdmuchnięty z nawierzchi w duże ilości gruz. Miałem dwa wystrzały tylnych opon ale jeszcze w czasach dętkowych w tym jeden powyżej 130 km/h. Nie pozwoliłem na obrót tylko tańczyłem wozem na podwójnej ciągłej manewrując kierownicą. Po 100 metrach można było się zatrzymać. Słychac bylo huk ale nie było żadnych odlamków. Kolumna prezydenta jechała niewiele szybciej niż TIR ktory jechał przed nimi.Dziwne to dziwne.
 • To taka zwykła historia ...
  - i zakrzyczał tłum "demokratów" by zaprzysiągł ich sędziów bo tylko ich bezstronni i niezawiśli sędziowie są właściwi
  - i zaparł się przysięgacz mówiąc "po moim trupie"
  - i wybuchła opona ...
  Łączenie wyżej wymienionych zdarzeń jest pozbawione sensu a wiarę w ich prawdziwość można pielęgnować wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność, może też być przyczyną wielu reakcji niepożądanych do ciężkich urazów ciała włącznie.
 • Jak za króla Stefana Batorego
  Za króla Stefana Batorego, gwardia królewska składała się z Węgrów (bardziej z Serbów, Chorwatów, Słowaków i Wołochów, ale i rodowici Madziarzy się tam trafiali).
 • @Daro 22:00:40
  I niewiele mu pomogli, bo został otruty najprawdopodobniej przez Angoli, bo stanął im na drodze w ich imperialnych dążeniach dotyczących wschodu i kontrolki szlaków handlowych, co i tak zrealizowali przez utworzenie Kompanii Moskiewskiej jeszcze za życia Batorego.
 • @Stanislas Balcerac 20:04:58
  Pańska teza jest moim zdaniem bardzo prawdopodobna. Nie trzeba szukać "kod-ziarzy" na jej uzasadnienie lecz wystarczy poczytać co poniektórych piszących tutaj.
 • //tylko dwóch urzędujących prezydentów zginęło w katastrofach lotniczych, /
  Katastrofa lotnicza prezydenta Macedonii – katastrofa, która wydarzyła się 26 lutego 2004 roku w Bośni i Hercegowinie. W jej wyniku zginął prezydent Macedonii Boris Trajkowski.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotnicza_prezydenta_Macedonii
 • @apoloniusz 22:26:35
  kodziarze to struktura
 • @wujal 21:09:24
  To bardzo ciekawy opis.
  Na początku to wygląda jakby samochód załapał pobocze - i stąd ta chmura odłamków. Ale dlaczego samochód załapał pobocze? Bo pękła opona? Pisze Pan, że tylne opony są na miejscu na filmie. Muszę obejrzeć jeszcze raz. I ta wygięta blacha karoserii. Coś jest na rzeczy. Pozwolę sobie skopiować Pana komentarz dla osób komentujących pod moim wpisem.

  Gorąco pozdrawiam.
 • @ Autor
  5*

  Myślę, że z tą wanną Wassermana to mogła nie być ściema. Kuźwa, ale ci "seryjni" muszą mieć "poczucie humoru" -" Wasser man" ginie w wannie....

  Pozdrawiam
 • @apoloniusz 22:26:35
  Trafiłeś w sedno, daleko szukać nie trzeba.
  Według mnie istnieje ,,oczywiste i aktualne zagrożenie" dla prezydenta, a bardzo możliwe, także dla innych osobistości. Precedens już był i to niejeden, a wielu osobom zależy na wytworzeniu chaosu w kraju.
 • @ Autor
  Stopklatka z "Kingdom" na wejściu i fragment z "Clear and present danger" są okrutne z Pana strony.... ;-)))))

  5* za dobór ilustracji.
 • @Lotna 23:27:53
  W każdym kraju poważnym, po takim incydencie kilku ministrów byłoby bez pracy (z zasady i natychmiast). W naszym kraju tylko media mają używanie, a pani premier będzie miała jeszcze bardziej zmartwiona minę.
  Co się jeszcze musi wydarzyć, jaka tragedia, aby rząd wykonał to co do niego należy ?
  Być może to wypadek, ale na pewno nie śmichy chichy.
 • @czerwony baron 15:41:28
  Zgadza się. Jakiś idiota tu przesadza.
 • @kfakfa 16:14:07
  Nieudolne te BOR-owiki.
  Chcieli cię staranować a się nie udało.
 • @prof.doc.hab.inka1 19:45:11
  Tak, to Putin się zamachnął na Dudka.
  Genialne!
 • @prof.doc.hab.inka1 19:45:11
  ...Sikorskiego, Pańko, Pattona też Putin.
  Tylko jak na razie z Dudą mu nie wyszło.
  A nie zauważasz innych sił?
 • @Robik 07:06:27
  Zacznijmy od podstawowego pytania - ile może być warte ludzkie życie dla kogoś kto na zmianie władzy traci kilkadziesiąt miliardów rocznie? Zwłaszcza jak jest z cywilizacji, która pozwala zabijać innych aby samemu przeżyć i ma ten przywilej zapisany w prawie.
  I po co tu mieszać ludziom w głowie Putinem?
 • @
  Czy takie samochody posiadają komputer sterujący praca podzespołów? I czy miał zainstalowany rejestrator parametrów ich pracy? Pytania zapewne retoryczne.
  Wszyscy koncentrują się na oponie a to mi wygląda na przejecie kontroli nad samochodem przez hakerów. Samochód posiadał z pewnością zdalną regulację ciśnienia powietrza w oponach. A więc nic prostszego.
 • @Robik 07:06:27
  Nie dość że masz ciasne horyzonty
  to się jeszcze z tym obnosisz .
  Żałosne .
 • @fan-wolności 21:13:16
  Tak, genialne
  to jest jedną wielką mistyfikacją PiSu, a alimenciarz odwiedza nocą willę na Żoliborzu.
  Napisz sobie na kartce (((((-8
 • Wszystkie oczy...
  Wszystkie oczy skupione na Rosję, a tymczasem lis robi sobie zabawę w kurniku.Zachodnie służby działają w naszym kraju , jak u siebie w domu.Co chcą, kiedy chcą i jak chcą.PiS najbardziej przeszkadza Zachodowi.Ale czy z PiS to rozumieją?.Zaślepieni rusofobią, niczego wokół nie dostrzegają.
 • @nonparel 07:40:45
  "ile może być warte ludzkie życie dla kogoś kto na zmianie władzy traci kilkadziesiąt miliardów rocznie? Zwłaszcza jak jest z cywilizacji, która pozwala zabijać innych aby samemu przeżyć i ma ten przywilej zapisany w prawie."

  Kogo ma Pan na myśli?

  Ukłony
 • @I.C 08:28:45
  "Czy takie samochody posiadają komputer sterujący praca podzespołów?"

  Nawet dużo tańsze mają teraz rozmaite systemy - ABS to już dinozaur wśród nich. Jest jeszcze ESP pomagający przy poślizgu poprzez wyhamowanie niektórych kół, aby pojawiła się siła przeciwdziałająca tej, która obraca samochód. Pojawił się też "torque vectoring" czyli zarządzanie rozdziałem momentu obrotowego na poszczególne koła, co przy pasywności systemu ESP (on wyhamowuje wybrane koło/a) może go skutecznie wspomóc poprzez przekazanie dodatkowego momentu obrotowego na koło które ma pracować.
  Doszły ponadto zawieszenia adaptacyjne oraz programowanie map zapłonu oraz skrzyń biegów. Niby nie związane, ale jeśli udałoby się przejąć kontrolę nawet nad skrzynią biegów, to gwałtowna redukcja może obrócić samochód....
  Możliwości jest wiele. Uffff, ciężkie czasy.
 • @Daro 22:00:40
  batory był przecież madziarem więc nic dziwnego że ochroniarze też nimi byli.
 • @wujal 21:09:24
  przecież dobrze widać że szoruje po poboczu i stąd ta fontanna piachu. normalna sprawa w takiej sytuacji. prawdopodobnie zamiast kupić specjalne opony, kupione zostały chińskie podróbki aby zaoszczędzić parę złociszy. to je panie polska, tu się wałki robi, tu żwir do budowy autostrad z australii się sprowadza.
 • @Stanislas Balcerac 20:04:38
  tego pod uwagę nie wziąłem, chociaż tak mi się zdaje że gdyby duda zginął w tym wypadku to kodziarze i inne nowoczesne nie mieliby szans na wygraną. pis wystawiłby wdowę po prezydencie (ewentualnie córkę) jako kandydatkę i sprawa załatwiona, w sumie nie ważne kogo byle ładnie wyglądał(a) bo to i tak pacynka prezesa.
 • INNA WERSJA AWARII NA A4
  Ja mam inną wersję. Na A4 przy lewej krawędzi autostrady (w tym miejscu), znajduje się tzw. rów odpływowy, którego zadaniem jest gromadzenie i odprowadzanie wody z jezdni. Glegokość tego rowu to może 20 cm.. Za rowem zanjduje się pas zieleni i osłony (wiadomo jakie). Kolumna na pewno nie jechała jak jest dozwolone, czyli do 140km/h, tylko wiele więcej miala na liczniku. I teraz teoria. Limuzyna prezydenta, wpadła do tego rowku (jak w koleinę), kierowca odbił w prawo i przez lewy bok zaczęło go obracać, a zniszczenie tylnej prawej opony nastąpilo w momencie obracania, opona zerwana z felgi gdy trafiła właśnie na ten rowek. Przyczyny: predkość niedostosowana do warunków panujących na drodze, błąd kierowcy. Koniec.
 • @fan-wolności 12:03:38
  czerwone hieny się śmieją ale Pan Bóg sprawił, że się nie cieszą.
 • @apoloniusz 13:58:51
  https://pbs.twimg.com/media/Cc0YzWSWoAAWgBn.jpg
 • @Zbójnicki pies 14:06:43
  w każdym bądź razie nie udało się, a miało być tak fajnie. Nie pomogło kicanie. :"współczuję w bulu"
 • @Jasiek 10:59:31
  Proponuję przeczytać kodeks karny Izraela.
 • @apoloniusz 14:29:55
  Najgorsze w tym wszystkim jest to,że przemysł pogardy stał się dla jego uczestników karnawałem. Oni uważają, że doznają karnawałowego orgazmu a tak naprawdę pogrążając się w gnoju.
  Ścierwa
 • @nonparel 14:35:10
  Posądza mnie Szanowny Pan o znajomość hebrajskiego? ;-)
  Dzięki za wskazówkę - proszę się nie gniewać, ale jednak zrezygnuję z lektury.
 • @Zbójnicki pies 14:40:47
  Przecież ty wcale nie jesteś lepszy od nich.trochę wyżej w tym wpisie kpiłeś i żartowałeś ze śmierci działacza związkowego A.Krzepkowskiego mówiąc że przyczyną jego śmierci był wirus zika.
  Plujesz na innych a sam robisz to samo co oni.
 • @matterhorn 19:45:16
  Czytałeś dokładnie co napisałem i o kim, więc nie kombinuj jak koń pod górkę 8-))))
 • Najpierw trzeba zrobic porzadek zPObolszewickimi POmiotami co opluwaja
  Polske i Prezydenta.
  Na fejsie az roi sie od podpadajacych pod prokuratora wynaturzen.
  Oto wlascicielka restauracji z Rowow Krystyna Wardziak az sie bulgoce z nienawisci.
  Mile widziane odpowiednie wpisy pod jej strona.
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=973196766067103&set=p.973196766067103&type=3&theater
 • @zakzbig 22:04:02
  "Oto wlascicielka restauracji z Rowow Krystyna Wardziak az sie bulgoce z nienawisci."

  Widocznie coś zjadła....
  Tak wygląda stadium kliniczne lemingozy.

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031