Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Adamowicz już w Brukseli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent platformerskiego Gdańska Paweł Adamowicz wyraźnie dusi się w Polsce. Wczoraj odwiedził Brukselę, gdzie wizytował szkołę dla syryjskich uchodźców (zdjęcie). A tymczasem w gdańskich szkołach brakuje mydła i papieru toaletowego.

Paweł Adamowicz, ojciec chrzestny "Małej Czeczenii" w Gdańsku, ma wciąż ambitne plany. Wczoraj odwiedził Brukselę, gdzie wizytował wraz z innymi notablami szkołę dla syryjskich uchodźców (zdjęcie).


Przy okazji Adamowicz poopluwał polski rząd (cytat): "Wraz z Węgrami staliśmy się symbolem krajów zamkniętych i niesolidarnych". Ciekawe jak bardzo trzeba poopluwać suwerenną Polskę aby popaść w łaski Timmermansa i Junckera i załapać się na jakąś intratną fuchę w Brukseli ?

 

Adamowiczowi już zamarzył się nowy wspaniały świat (cytat): "Chciałbym by grupa nauczycieli z Gdańska mogła odwiedzić tę szkołę i wymienić się praktykami nauczania".

 

Rozumiemy, że pieniądze na delegacje nauczycieli do Brukseli się znajdą, tak jak znalazła się kasa na obiadek dla Rzeplińskiego i kolegów (10.000 PLN). A to, że w gdańskich szkołach brakuje nawet mydła i papieru toaletowego to mały pikuś. Tak jak papież Franciszek, Adamowicz uważa widać, że mali chrześcijanie mogą poczekać:

 

zdrowie.trojmiasto.pl/Higieniczne-deficyty-w-trojmiejskich-szkolach-n105655.html

 

Adamowicz odjechał już zupełnie, nie kuma biedny, że gra syryjskimi uchodźcami już się skończyła. Widać nie zadzwonili do niego z Berlina i nie wytłumaczyli mu, że nawet Merkelowa wycofała się ze swoich szalonych planów, które pogrążyły Niemcy w krwi i panice.

 

To tylko potwierdza nasze przypuszczenia, że Platforma jest tylko prowincjonalnym oddziałem niemieckiej CDU, gdzie wiadomości i rozkazy docierają z opóźnieniem, tak jak w czasach średniowiecznego kalifatu.

 

Więcej na temat: monsieurb.neon24.pl/post/135331,czeczenia-adamowicza

 

Adamowicz w Brukseli: jak się mówi "papier toaletowy" po francusku?

 

Kiedy "Mała Czeczenia" Adamowicza rozwinie się w Molenbeek?

 

Image result for molenbeek islam

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031